• Wyprzedaż!
  • -40%

Stolik kawowy z kocim legowiskiem - Projekt 390

959,40 zł
1 599,00 zł
Ilość:
Dodaj do listy życzeń
W magazynie

 

Stolik kawowy z kocim legowiskiem - Projekt 390 

  • Blat 80 cm x 70 cm 
  • Legowisko/pufa ok. 67 cm x 50 cm 
  • Słupy Ø12 cm : 4 x 25 cm, 4 x 30 cm 
  • Całkowita wysokość ok. 63 cm 

W sprzedaży ( 1 sztuka ):

- Rodzaj materiału ( pokrowce ) : Sztruks jasnobeżowy ( niedostępny w regularnej sprzedaży ) 

- Kolor drewna : Ciemnoszary 

- Kolor Liny : Sizal Czarny 

Produkt gotowy do wysyłki 

Towar nowy, może posiadać defekty lakiernicze i/lub niewielkie wady produkcyjne, które w żaden sposób nie wpływają na użytkowanie drapaka  !!

Szczegółowe odniesienia

Opinie (0)

Brak recenzji użytkowników.

Szanowni Państwo,

nasze produkty spełniają najwyższe normy jakościowe zarówno wykonania jak i użytych materiałów, każdy produkt przed wysyłką przechodzi wnikliwą kontrolę jakości, jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby komponenty użyte do ich produkcji były całkowicie bezpieczne dla kotów oraz domowników, np. wszystkie lakiery spełniają normę DIN EN 71 co oznacza, że nie zawierają formaldehydu, środków owadobójczych i metali ciężkich. Tego typu lakiery mogą być stosowane w szpitalach, a nawet do lakierowania zabawek dla dzieci. 
.

Każdy nasz produkt to:


- 24 miesiące pełnej gwarancji w systemie Door to Door ( na koszt producenta ) 
https://drapaki.pl/content/31-warunki-gwarancji

- program rozszerzonej gwarancji, obejmującej dożywotnią gwarancję na wszystkie połączenia w produktach oraz 4 letnią gwarancję na linę 
https://drapaki.pl/content/34-rozszerzone-warunki-gwarancji-

-  dostawa na terenie UE w cenie (nie dotyczy akcesoriów, legowisk i zabawek), w tym pełna ochrona przesyłanego towaru, każda paczka ubezpieczona na jego równowartość, proste procedury reklamacji uszkodzeń transportowych, bez zaangażowania klienta, bez protokołów szkody itp.

- pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, w dowolnym momencie mogą Państwo zamówić dowolną cześć składową drapaka,  (nawet jeśli dany model został wycofany z produkcji wszystkie części składowe nadal są dostępne jako części zamienne)