Raty Santander

Newsletter

O firmie Rufi

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy "DRAPAKI RUFI".

Od kilkunastu lat prowadzimy hodowlę kotów rasowych. W tym czasie kupowaliśmy dostępne na naszym rynku różnego rodzaju drapaki, ale żaden z nich nie spełnił naszych oczekiwań zarówno pod względem jakości użytych materiałów jak również montażu i wykonania.

Wszystkie zakupione modele już po kilku miesiącach nie nadawały się do dalszego użytkowania: nietrzymające mocowania słupów (powodujące chwiejność całej konstrukcji), uszkodzenia tapicerki spowodowane ostrymi krawędziami płyt oraz bardzo słaba jakość użytych materiałów (szczególnie pluszu i liny sizalowej).

W 2005 roku widząc lukę w polskim rynku (brak drapaków spełniających wymagania jakościowe i wytrzymałościowe szczególnie dla hodowli kotów rasowych) z myślą właśnie o hodowcach postanowiliśmy rozpocząć produkcję drapaków. Zasady, jakimi kierowaliśmy się przy opracowywaniu swoich modeli to estetyka, funkcjonalność oraz wytrzymałość drapaka.

W marcu 2006 roku podjęliśmy współpracę z Niemiecką firmą produkującą drapaki i legowiska, co zaowocowało dużymi zmianami w naszych produktach. W chwili obecnej wykonujemy drapaki o bardzo wysokim standardzie, zarówno jakości użytych materiałów jak również wykończeń i sposobu montażu. Cały czas wprowadzamy innowacje mające na celu poprawę funkcjonalności, jak również wytrzymałości naszych produktów. Nasza firma bardzo dynamicznie rozwija się, a produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem zarówno na rynku krajowym jak również za granicą. Dynamiczny rozwój firmy zaowocował w 2007 roku dwukrotnie zwiększoną sprzedażą na rynku Polskim oraz trzykrotnie większym eksportem do krajów UE w stosunku do roku 2006.

Serdecznie zapraszamy do zakupów mając nadzieję że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć oraz opisów bez zgody właściciela jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli i na stronach sklepu użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych