Drapaki dla kotów 

Drapaki dla Kotów

Szanowni Państwo,

niezmiernie nam miło, że zainteresowaliście się naszą ofertą drapaków dla kotów. Każdy wyprodukowany w naszej firmie drapak dla kota spełnia najwyższe normy jakościowe zarówno wykonania jak i użytych materiałów. Zanim produkt trafi do pakowania i wysyłki przechodzi wnikliwą trzyetapową kontrolę jakości. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby komponenty użyte w produkcji (szczególnie kleje i lakiery) były całkowicie bezpieczne dla kotów oraz domowników.

Wszystkie lakiery wykorzystane do produkcji drapaków dla kotów spełniają normę DIN EN 71 co oznacza, że nie zawierają formaldehydu, środków owadobójczych i metali ciężkich. Tego typu lakiery mogą być stosowane w szpitalach, a nawet do lakierowania zabawek dla dzieci. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych drapaków, materiałów i komponentów użytych przy ich produkcji, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć oraz opisów bez zgody właściciela jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli i na stronach sklepu użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych