Legowiska dla kotów 

Oferowane w sprzedaży internetowej legowiska i zabawki są wyłącznie produktami firmy "RUFI", podobnie jak w przypadku drapaków szyjąc legowiska kierujemy się względami funkcjonalności, estetyki oraz jakości użytych materiałów. Aby zachować najwyższą jakość naszych produktów do szycia używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów pochodzących z Polskich i Niemieckich fabryk. Używane przez nas materiały gwarantują długą żywotność legowiska oraz możliwość ich wielokrotnego prania (zarówno ręczne jak i mechaniczne temp. 40 st. C. Do napełniania poduszek, hamaków oraz pokrowcy stosujemy wyłącznie wypełnienia silikonowe (kluka silikonowa antyalergiczna, często stosowana w poduszkach dla niemowląt), które bardzo dobrze znoszą pranie, nie zbijają się oraz dobrze odwirowują.

 • Lina z myszkami - ręczna robota, świetna zabawka dla kota, długa lina do ciągnięcia po ziemi, na jej końcu cztery myszki zawierające mieszaninę specjalnych ziół przyciągających i intrygujących kota.

  41,04 zł
 • Maskotka do drapania - wykonana ręcznie, środkowa część maskotki została wykonana z maty sizalowej, podczas zabawy kot może intensywnie drapać tą część. W ogonie maskotki specjalna mieszanina ziół przyciągająca i intrygująca kota.

  30,24 zł
 • Maskotka z ziołami - wykonana ręcznie, specjalna mieszanina ziół gwarantuje duże zainteresowanie maskotką przez kota.

  23,76 zł
 • Myszka do zabawy - wykonana ręcznie, zawiera mieszaninę specjalnych ziół, przyciągających i intrygujących kota  

  8,64 zł
 • Poduszeczka do zabawy - wykonana ręcznie, zawiera mieszaninę specjalnych ziół, przyciągających i intrygujących kota, zawiera zioła kocimiętki.

  8,64 zł
 • Myszka duża - wykonana ręcznie, zawiera mieszankę ziół przyciągających i intrygujących koty.

  13,28 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć oraz opisów bez zgody właściciela jest zabronione. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli i na stronach sklepu użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych