Kategoria: Zabawki dla kotów

Koty są niezwykle ciekawskie i aktywne, a to oznacza, że cały czas potrzebują różnych bodźców do wyrażania swojego naturalnego instynktu łowcy oraz do utrzymania zdrowego stylu życia. Dlatego potrzebne są zabawki dla kotów, które zachwycą nawet najbardziej wymagającego Mruczka. Zabawki dla kotów odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu im fizycznej i psychicznej aktywności, co przynosi wiele korzyści zarówno dla zdrowia, jak i dla zachowania odpowiedniego stanu emocjonalnego.

Zabawki dla kotów

Lina z myszkami

70,00 zł
Lina z myszkami - ręczna robota, świetna zabawka dla kota, długa lina do ciągnięcia po ziemi, na jej końcu cztery myszki zawierające mieszaninę specjalnych ziół przyciągających i intrygujących kota.
Zabawki dla kotów

Maskotka do drapania

56,00 zł
Maskotka do drapania - wykonana ręcznie, środkowa część maskotki została wykonana z maty sizalowej, podczas zabawy kot może intensywnie drapać tą część. W ogonie maskotki specjalna mieszanina ziół przyciągająca i intrygująca kota.
Zabawki dla kotów

Maskotka z ziołami

38,00 zł
Maskotka z ziołami - wykonana ręcznie, specjalna mieszanina ziół gwarantuje duże zainteresowanie maskotką przez kota.
Zabawki dla kotów

Myszka do zabawy mała

14,00 zł
Myszka do zabawy - wykonana ręcznie, zawiera mieszaninę specjalnych ziół, przyciągających i intrygujących kota  
Zabawki dla kotów

Poduszeczka do zabawy.

14,00 zł
Poduszeczka do zabawy - wykonana ręcznie, zawiera mieszaninę specjalnych ziół, przyciągających i intrygujących kota, zawiera zioła kocimiętki.
Zabawki dla kotów

Myszka do zabawy duża

20,00 zł
Myszka duża - wykonana ręcznie, zawiera mieszankę ziół przyciągających i intrygujących koty.

Doskonała rozrywka dla kociąt i dorosłych kotów

W naszym sklepie znajdziesz zabawki dla kotów w każdym wieku. Często to kocięta są najbardziej aktywne i potrzebują właściwego wybiegu, ale pamiętaj, że także starsze koty potrzebują regularnej zabawy. Nasze zabawki dla kotów zapewnią zabawę każdemu zwierzęciu niezależnie od wieku, czy temperamentu.

Zabawki dla kociąt zachęcają do ruchu, co jest niezwykle ważne dla utrzymania sprawności fizycznej. Regularna aktywność pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi, poprawia kondycję serca i układu krążenia, oraz zapobiega problemom zdrowotnym związanym z nadmierną otyłością. A to oznacza, że powinny z nich korzystać także dorosłe osobniki.

Zadbaj o kota z bezpiecznymi zabawkami

Zabawki dla małych i dużych kotów powinny być przede wszystkim bezpieczne. Doskonale wiemy, że bezpieczeństwo kota jest priorytetem każdego właściciela, a dobór odpowiednich zabawek może znacząco wpłynąć na jego zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego w naszym sklepie dostępne są produkty wykonane z naturalnych materiałów bez szkodliwych sztucznych substancji (np. barwników). Są to najlepsze zabawki dla kotów, które zachęcają kota do biegania i skakania, a także pozwalają na budowanie bliskiej relacji z właścicielem.

Zależy Ci na tym, aby Twój pupil był zdrowy i szczęśliwy? Jako miłośnicy zwierząt pomożemy Ci to osiągnąć. Oferujemy także: